Dom do zamieszkania I na inwestycje

410 000,00 zł

  • Osoba Henryka
  • Miasto Opatkowice
  • Telefon 511 466 297
  • Stan używany
  • Dodano 2022.06.06

sprzedam


zamieszkania Puławy, inwestycje Puławy

Dom idealny dla rodziny i na inwestycję. Położony w pobliżu lasu i królowej rzek Wisły. Oddalony  od miasta Puławy zaledwie o 8 min drogi, możesz dojechać swoim  autem  lub komunikacją miejską z pod domu. Cicha spokojna okolica.

Parter przygotowany pod działalność gospodarczą/np. Pizzeria, sklep Żabka, fryzjer, zakład kosmetyczny itp. /Składa się z dużej sali ok 70 M2, zaplecza, oddzielonych pomieszczeń z doprowadzoną instalacją wodna/opomiarowanie/ i elektryczną. Kotłownia z piecem węglowym można palić również drewnem oraz bojler na ciepła wodę.  Z parteru do części mieszkalnej prowadzi klatka schodowa. Na piętrze mamy duży pokój z tarasem w budowie, pięknym widokiem na ogród do własnej aranżacji i las, duży przestronny pokój dzienny, kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną i prysznicem, garderoba. Mała klatka schodowa/schody do własnej aranżacji/prowadząca na poddasze gdzie są dwie sypialnie i garderoba. Łączna powierzchnia 124 M2.

Obok domu szkoda podstawowa, sklep spożywczy, linia autobusów podmiejskich z przystankiem na żądanie. W domu jest przygotowana instalacja gotową do podłączenia monitoringu.
Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 439

nr ogłoszenia: 17625